چهار عنصر حیاتی در چرخه تبلیغ دین

یکشنبه 1402/05/15 - 00:57 استان لرستان

چهار عنصر حیاتی در چرخه تبلیغ دین

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس کعبی به بررسی وضعیت فعلی تبلیغ در حوزه‌های علمیه کشور و آسیب شناسی آن و ایده‌ها و پیشنهادات کاربردی در این زمینه پرداخته است.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج دانشگاه های لرستان، رسانه KHAMENEI.IR به مناسبت بیانات رهبر انقلاب در دیدار مبلغین و طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور و تأکید ایشان بر مسئله تبلیغ به‌عنوان اولویت اول حوزه‌های علمیه، در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس کعبی از اساتید حوزه و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به بررسی وضعیت فعلی تبلیغ در حوزه‌های علمیه کشور و آسیب شناسی آن و ایده‌ها و پیشنهادات کاربردی در این زمینه پرداخته است.

 

از نظر حجت الاسلام والمسلمین کعبی، تبلیغ در قلمروی گسترده‌اش به معنای رساندن پیام دین به مخاطبان و تأثیرگذاری در عرصه تبلیغ ایمان، باورها، ارزش‌های اسلامی و تحکیم پایه‌های آداب، اهداف و نزاکت اجتماعی و سبک زندگی مردم بر پایه دین رسالت انبیاست.

 

 ادامه مطلب را در لینک زیر بخوانید:

khl.ink/f/53492

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.