هیئت اندیشه ورز

پنجشنبه 1402/05/19 - 18:43 استان لرستان

هیئت اندیشه ورز

مطالبه گری مشکلات رفاهی و ورزشی محله گلدشت شرقی

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج دانشگاه های لرستان، این جلسه توسطِ پایگاه مطهره حوزه نرجس با حضور مسئول هیئت اندیشه ورز حوزه، شورای بسیج، هیات امنا مسجد و فرماندهان پایگاه خواهر و برادر در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۸در مسجد امیرالمومنین برگزار گردید. 

 در این جلسه به مطرح کردن برخی از مشکلات اقتصادی و رفاهی خانواده ها پرداخته شد. با توجه به اینکه اکثرا مردم از نظر اقتصادی و معیشت دچار مشکل هستند و نمی توانند پاسخ گوی نیازهای رفاهی و اقتصادی خانواده خود باشند امید است بتوان شرایطی فراهم کرد که تا حدودی مشکی بر دوش خانواده ها برداشته شود.

راهکارهایی همچون ایجاد محیطی نشاط آور و امید آفرین برای خانواده بخصوص فرزندان آنها برای استفاده از استخر و مکانهای ورزشی و درخواست کمک از مردم خیر و یا موسساتی که آمادگی کمک اقتصادی دارند برای رفع برخی از مشکلات معیشتی و اقتصادی در این جلسه ا ارائه شد.

مصوبات این جلسه، استفاده از استخر و مراکز ورزشی رایگان، درخواست کمک معیشت از مراکز و موسساتی که آمادگی همکاری دارند و درخواست اکثر اهالی برای استفاده از اتوبوس های خط واحد با نرخ مصوب برای حمل و نقل عمومی بود.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.