بیانیه سازمان بسیج اساتید استان لرستان در حمایت از عملیات نظامی طوفان الاقصی

یکشنبه 1402/07/16 - 16:41 استان لرستان

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان لرستان در حمایت از عملیات نظامی طوفان الاقصی

سازمان بسیج اساتید استان لرستان در حمایت از عملیات نظامی طوفان الاقصی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج دانشگاه های لرستان، سازمان بسیج اساتید استان لرستان در حمایت از عملیات نظامی طوفان الاقصی بیانیه ای صادر کرد. متن بیاینه به این شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَلَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه»

 

عملیات گسترده نیروهای مقاومت در خاک اشغال شده فلسطین، تصویر مضحک افسران صهیونیستی که در خواب غفلت غافلگیر شدند و برداشته شدن حصارهای ساختگی صهیونیزم، در مرز غزه، تجلی کاملی از وعده الهی بود که «ان تنصرالله ینصرکم فلا غالب لکم».

این اقدام شجاعانه و مدبرانه مقاومت فلسطین که «طوفان الاقصی» نامیده شده و منجر به آزاد سازی چندین شهرک از چنگال صهیونیست های شهرک نشین و تخلیه کامل چند پادگان نظامی آنها در منطقه عملیاتی مذکور شد، در طول دوره هفتاد ساله اشغال فلسطین بی نظیر بود. فلسطین مظلوم، اما مقتدر، نشان داد که غیرت جوانان مسلمان فلسطینی که حتی دوره پیش از اشغال را به یاد ندارند، نه تنها از جوانان مبارز عصر اشغالگری کمتر نیست، بلکه بیشتر و همت مبارزه در ایشان عالی تر است.

امروز بر همگان مشخص شد که همانگونه که امام خامنه ای فرمودند:«حرکت نزولی و رو به زوالِ رژیم دشمن صهیونیستی آغاز شده و وقفه نخواهد داشت». و لذا باید کشورهای مسلمان و امت اسلامی، خود را برای دنیای بدون اسراییل آماده کنند و آگاه باشند که رمز عزت مسلمین اتحاد است.

 بدین وسیله اساتید بسیجی دانشگاههای استان لرستان از عملیات رزمندگان غیور فلسطینی موسوم به طوفان الاقصی حمایت کرده و همانگونه که امام خامنه‌ای فرمودند، بر این باورند که: «اسرائیل نه یک کشور، که یک پادگان تروریستی علیه ملّت فلسطین و دیگر ملّتهای مسلمان است». پس مقابله با این جرثومه فساد و سربازان آن در هر پوشش و به هر شکلی یک وظیفه شرعی و انقلابی برای هر مسلمان است. ما بسیجیان اگرچه توفیق شرکت مستقیم در این عملیات غرور آفرین را نداشتیم، اما آرزوی بودن با نیروهای مقاومت را داریم و بر حال ایشان غبطه میخوریم.

 

تحرّکوا باسم الله إلى الأمام و اعلموا أنّه «وَلَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُه»

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.