بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

پنجشنبه 1402/07/27 - 17:34 استان لرستان

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی

کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج دانشگاه های لرستان، کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به این شرح است: 

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

 

قال تعالی: وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ ذُکِّرَ بِآیَاتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْهَا إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ (آیه ۲۲ سوره سجده)
بار دیگر و در سکوت مرگ‌آلود مجامع بین‌المللی و نهاد‌های حقوق بشری، دست جنایتکار بنی‌صهیون آغشته به خون هزاران تن از مردم مظلوم فلسطین شد و در اقدامی مرموزانه، درصدد تغییر در معادلات میدان از طریق توطئه شوم کوچ اجباری ساکنان اصلی فلسطین از باقی‌مانده سرزمین مادری خود، باریکه غزه، هستند.

 

دشمن صهیونیستی با خطای فاحش در محاسبات خود، گام در ورطه نابودی نهاده و خود را به فرجام موعود خود نزدیکتر از هر زمان دیگری کرده است که این وعده تخلف‌ناپذیر الهی است که: «فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ الْآخِرَةِ لِیَسُوءُوا وُجُوهَکُمْ وَلِیَدْخُلُوا الْمَسْجِدَ کَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَلِیُتَبِّرُوا مَا عَلَوْا تَتْبِیرًا (آیه ۷ سوره اسراء)
حال که دشمن صهیونیستی با اقدام غافلگیرانه و عملیات غرورآفرین «طوفان الاقصی» امواج سهمگینی از خسارات و تلفات را تجربه کرده و شکست هیمنه شکست‌ناپذیری این رژیم جعلی و قدرت پوشالی، تلخی بی‌پایانی را در کامش فرو نهاده، تلاش دارد تا با سیاست کشتار گسترده و تغییر در جغرافیای سیاسی منطقه، مقاومت را به عقب رانده و سرپوشی بر شکست‌های غیرقابل ترمیم خود بگذارد.
در این هنگامه لازم است جهان اسلام و همه وجدان‌های بیدار، از هر مسیری در محکومیت اقدامات ددمنشانه این رژیم سفاک و نیز حمایت از مقاومت دریغ نکرده و فریادی بلند بر سر ظالمان و غاصبان این ارض مقدس باشد.

 

ما اساتید بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در پاسخ به ندای مظلومیت مردم مسلمان غزه، ضمن اعلام حمایت کامل از مقاومت و نیز محکومیت اقدامات رژیم نحس و نجس صهیونیستی، اعلام می‌داریم:۱. هرگونه تغییر در ژئوپلیتیک منطقه و با هر هدفی محکوم است.۲. اخراج فلسطینیان از سرزمین مادری‌شان با هر عنوانی، پروژه‌ای شکست خورده است. ۳. جنایات ناشی از هفت دهه تجاوز و غصب رژیم صهیونسیتی باید در محاکم بین‌المللی مورد رسیدگی قرار گیرد و جنایتکاران آن می‌بایست به محکمه سپرده شوند.۴. استفاده گسترده از سلاح‌های ممنوعه در جنگ می‌بایست به شدت محکوم و مسببان و حامیان آن پاسخگوی اقدامات ننگین خود باشند.۵. حمایت از مقاومت تا آزادسازی کامل فلسطین و قدس شریف با قدرت ادامه خواهد داشت.

 

در پایان ضمن تبریک و تسلیت به خانواده شهدا و آرزوی سلامتی کامل برای همه مجروحان، به همه مجاهدان و مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌داریم تا پای جان دست از حمایت از مقاومت اسلامی برنخواهیم داشت و در انتظار آزادی کامل قدس و اقامه نماز در صحن شریف مسجد الاقصی هستیم.

إِنَّهُمْ یَرَوْنَهُ بَعِیدًا وَنَرَاهُ قَرِیبًا (آیات ۶ و ۷ سوره معارج)

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.